Поиск

Інноваційні технології в опаленні для економії коштів

Ми живемо в країні, де клімат передбачає наявність у будинку опалення. І так історично склалося, що саме на опалення ми витрачаємо значні кошти кожного року. Від цього страждають і мешканці багатоповерхівок, і власники приватних будинків. Але якщо перші мало чим можуть собі зарадити, бо в більшості міст є мораторій на обладнання індивідуального опалення, то другі мають вихід. Почати, звісно, треба з утеплення будинку, для цього зараз є і технології, і матеріали, однак цього може бути недостатньо. Суми на палення все одно великі, крім того, економія часто полягає у прикручуванні вентиля, тобто в домі не дуже комфортно, його жителі мають трішки мерзнути. Чи можна цьому зарадити? Так, можна купувати нове і сучасне традиційне опалювальне обладнання, а можна піти далі і використати інноваційний підхід до справи. У цьому допоможуть https://noviterm.com.ua/uk/, технологія, яка активно використовується на заході, а для нас іще в новинку.

Інноваційні технології в опаленні


Варто зазначити, що навіть у суворому скандинавському кліматі таке опалення цілком добре справляється зі своїми функціями. Більше того, саме шведи пропонують нашому споживачу якісні і ефективні рішення у вигляді надсучасних теплових насосів Thermia. Вони бувають різних типів, використовують тепло ґрунту, повітря і води, але всі мають дуже високу ефективність і високий клас енергозбереження. Це дозволяє зробити опалення в домі економним, при цьому не обмежуючи себе в можливості жити в комфортній температурі. Офіційним представником бренду в нашій країні є компанія Новітерм, яка от уже майже 15 років успішно впроваджує цю новітню технологію. Сотні проектів, тисячі вдячних клієнтів, рішення будь-якої складності, фірма проектує і монтує геотермальні теплові насоси, теплі поли, вентиляційні системи. Використовується обладнання найвищої якості, сертифіковане, воно реалізується з гарантією від виробника. У свою чергу, Новітерм також гарантує, що опалювання буде працювати ефективно і надійно багато років поспіль. Спеціалісти фірми регулярно проходять підвищення кваліфікації у Швеції, що допомагає бути в курсі всіх інновацій у цій сфері. Клієнти фірми можуть бути впевнені, що кожна копійка витрат на суперсучасне обладнання від поважного бренду в майбутньому окупиться дуже швидко, а в домі завжди буде тепло і затишно без зайвих витрат.

Thermia.


Не треба обмежувати себе у комфорті, бо здоров’я дорожче, але необов’язково переплачувати за опалення, бо є значно економніші рішення для цього.