Поиск

Як знайти майстрів для ремонту квартири

Як відомо, ремонт не можна завершити, а лише припинити, хоч ця народна мудрість може бути неактуальною, якщо знайти кваліфіковану бригаду майстрів. На жаль, це зовсім не просто, бо часто майстрами будівельної справи називають себе ті, хто дещо вміє, але не може надати послугу на високому професійному рівні. Споживачі також стикаються з тим, що бригади не хочуть виконувати дрібний ремонт, бо це ніби то невигідно, тому часто на це погоджуються люди з відсутністю знань і навичок у сфері будівництва. Ще одна проблема – це завищення вартості послуг, обман наймача, який може проявитись у підміні матеріалів або у недотриманні усіх технологічних ланок процесу. У результаті заплачено багато, а результати ремонту геть не тішать. Як з цим боротись?

 знайти майстрів для ремонту квартири


Як ми зазвичай шукаємо майстра? Консультуємось зі знайомими, переглядаємо оголошення, самі розміщуємо оголошення, навіть залучаємо соціальні мережі до цього пошуку. Це займає певний час, майстри, рекомендовані друзями, виявляються зайняті, а по оголошеннях знаходяться якісь непевні особи, яких і в дім страшно пускати. Що ж робити, якщо потрібен ремонт під ключ Львів? Саме для відповіді на це актуальне питання був створений зручний і корисний інформаційний портал ПОШУК МАЙСТРА. Як він працює?
Для того, щоб знайти майстра широкого чи вузького профілю для виконання будівельних чи ремонтних робіт у помешканні, достатньо перейти до необхідної категорії на сайт порталу. Далі на сторінці майстра чи бригади розміщується завдання. Робітник відповідає, пропонуючи послугу і умови її надання. Якщо ця пропозиція підходить, ремонт розпочинається. Перевагами порталу є те, що можна прочитати про виконавця цінну інформацію, включно з рейтингом і відгуками. Також надається можливість порівняти ціни, що дозволить обрати найвигіднішу пропозицію від підрядників. Вся ця інформація замовнику надається абсолютно безкоштовно, більше того, не потрібно навіть шукати категорію послуги, для непідготовленої людини це може бути важко. Достатньо розмістити завдання у спеціальній формі на головній сторінці сайту, а далі система все зробить сама.

 знайти майстрів для ремонту квартири


Зауважимо, що портал також дружній і до майстрів, так що ціни на будівельні послуги не сильно відрізнятимуться від тих, які запропонують працівники, яких знайшли поза цим сервісом. Але гарантій на якість робіт ніхто не дасть у такому випадку, а от проект ПОШУК МАЙСТРА все ж надає інформацію про рейтинг підрядника, так що це може бути важливим орієнтиром для замовника.