Поиск

Де замовити проект будинку

Здавалося б, питання доволі просте, бо зараз можна навіть не купувати проект, а використати безкоштовний, вони є у великій кількості в мережі. Навіть солідні архітектурні компанії такі пропонують. Однак, розумніше не економити на цьому етапі, бо в майбутньому це може вилитись і в менш комфортне життя, і в більші витрати на утримання житла. Тому краще замовити проект, ніж використовувати готовий, що дозволить зробити будинок максимально придатним для життя конкретної родини чи особи. Де це варто зробити?

замовити проект будинку


У цій важливій справі може допомогти БТІ лівий берег, тобто «Архітектурне бюро технічних ідей», яке знаходиться у Києві біля станції метро Харківська. У чому переваги співробітництва з цією організацією? Як усі розуміють, сьогодні немає проблем замовити проект будинку чи квартири, є достатньо кваліфікованих спеціалістів. Але «А БТІ» пропонує дещо більше, тобто весь процес зведення житла від задуму і до вселення у нього клієнтів. Чому це краще? Причин кілька, основна – всі етапи будівництва і оформлення необхідних дозвільних документів знаходяться під патронатом одного підрядника. Таким чином, можна позбутися перекладення відповідальності, затягування виконання робіт, переплат, комісій і т. п. Також з клієнтом працюють індивідуально, починаючи від вивчення особистих смаків і закінчуючи розумінням щодо фінансових можливостей.
Що пропонує «А БТІ» замовнику:

  • Виготовлення ескізного проекту.
  • Виготовлення робочого проекту.
  • Проведення геологічних пошуків і топографічної зйомки місцевості.
  • Підготовка будівельного паспорту.
  • Дизайн інтер’єру.

Це далеко не весь перелік послуг у сфері проектування, їх більше, головне, що застосовується саме комплексний підхід, що дозволить зекономити час і кошти на зведення будинку.

замовити проект будинку


Робота над проектом починається завжди з розлогого опитування замовника про те, яким він бачить дім своєї мрії. Далі обов’язково ці мрії прив’язуються до конкретної земельної ділянки, щоб у майбутньому не виникало проблем з фундаментом чи інженерними мережами. Спеціалісти компанії не просто виконують усі забаганки споживача, вони відповідально ставляться до своєї місії, бо дім має бути не тільки красивим, а й зручним і безпечним.
При цьому ціни на послуги проектування цілком прийнятні, про них можна дізнатись, якщо завітати на сайт фірми. Всі роботи виконуються максимально швидко, але без поспіху, точно у зазначений договором термін. Якщо залишились питання, то кожен потенційний клієнт і зацікавлена особа може розраховувати на цілком безкоштовну консультацію фахівців.