Поиск

Як зменшити вартість будівництва

Питання власного житла – одне з найболючіших для багатьох наших співгромадян. І багато хто вирішує його самостійно, наважуючись на будівництво власного будинку. Зауважимо, що такий шлях доволі розумний, тому що можна звести житло, яке буде відповідати всім вимогам і смакам власників. Крім того, в індивідуальному проекті легко повністю врахувати всі сучасні інновації в будівельній сфері, в тому числі, і щодо технологій енергетичного заощадження. Більше того, приватний будинок з усіма його перевагами може коштувати менше, ніж квартира, особливо, коли земельна ділянка дісталась у спадок від батьків, що в нас не рідкість. Також є багато способів зменшити вартість будівництва, про що детальніше йтиметься нижче.

вартість будівництва


Варто зауважити, що в будь-якому випадку економія на будуванні власного житла має бути розумною, бо використання неякісних будматеріалів чи некваліфікованої робочої сили лише зашкодить. Як же витратити менше, будуючи власний дім?
Все починається з проекту, треба вибрати той, який передбачає менше витрат на зведення, а потім – на утримання. Зараз можна і замовити такий проект, і купити готовий, мода на ощадливість прийшла до нас з заходу, а там економити вміють. Почнемо з того, наскільки великим має бути дім, якщо є бажання здешевити житло, то краще відмовитись від великих будинків. Якщо родина невелика, то більшість кімнат залишаться порожні. Те саме з другим поверхом, в багатьох випадках можна обійтись і без нього, а будинок буде дешевшим.

вартість будівництва


Далі варто подумати над вибором підрядника, це не менш важливий етап, бо від цього буде залежати і якість виконаних робіт, і вартість будівництва. Але не варто вибирати ті фірми, які пропонують відверто занижену вартість робіт, бо це схоже на непрофесійний підхід. Скажімо, компанія РС-буд ціни будівництва пропонує не найнижчі в регіоні, але на підприємстві працюють висококваліфіковані працівники, праця яких не може бути надто дешевою. Крім того, компанія пропонує комплексний підхід до будівництва, що також дозволить значно зекономити. Тобто все, від зведення стін і до фінішного оздоблення робить одна бригада, що означає, найперше, самоконтроль якості, бо потім прийдеться переробляти, коли огріхи вилізуть на наступному етапі. Також замовнику не треба буде розпорошувати кошти між різними виконавцями, витрачаючи час на їх пошук і введення у суть справи. Саме такий підхід до вибору підрядника дозволить зменшити вартість будівництва. А якість робіт тільки покращиться, що теж дуже важливо.