Поиск

Обираємо тканинні ролети

Зараз можливості оформлення вікон не обмежуються традиційними фіранками чи портьєрами, є й інші види «одягу» для вікон. Часто замість завіс використовуються жалюзі, але є ще один вид подібних виробів, це тканинні ролети. Що вони собою являють і які їх переваги?

Ролети на вікна Львів – це штори, які виготовлені з тканини і виглядають як стрічки, що спеціальним механізмом розкриваються і закриваються, змотуючись у щільний рулон. Важливою особливістю ролетів з тканини є те, що вони можуть бути зроблені з матеріалу будь-якого кольору і щільності, що дозволяє дозувати освітлення так, як хочеться. Тобто, коли ролета розгорнута, то в кімнаті може бути або зовсім темно, або панувати приємна напівтемрява, ще й пофарбована в той колір, який подобається. 
 
тканинні ролети
Переваги тканинних ролетів на цьому не закінчуються, бо вони також дуже прості в керуванні, можуть використовуватись в інтер’єрі будь-якого стилю, навіть мінімалістичного. Створювати той чи інший стиль у приміщенні можна за допомогою вибору тканини, однотонної чи строкатої, це тільки залежить від фантазії дизайнера чи власника оселі.
Треба знати, що ролети бувають різних видів, від чого залежить і їх ціна, і їх функціональність. Наприклад є відкриті ролети, коли рулон, у який вони скручуються не ховається, а є закриті, для рулону є спеціальний тубус чи короб. Закритий тип ролетів вартує дорожче, зате система виглядає біль акуратно і тканина захищена від пилу і бруду.
 
тканинні ролети
Всі переваги ролетів можуть розкритися тільки тоді, коли обрати якісні вироби. В цьому допоможе компанія Скло Крафт, яка пропонує великий вибір ролетів з тканини високої якості і великій різноманітності кольорів і фактур. Для виготовлення ролетів використовується дуже міцна спеціальна тканина, яка довго не втрачає своїх естетичних якостей. Ціни на вироби невисокі, заміри роблять безкоштовно, виготовлення займає кілька днів, але процес не затягується. Найближчим часом вікна в помешканні будуть прикрашені сучасними, зручними в користуванні, ефективними від сонячного світла і заздрісних очей ролетами, які набагато більш функціональні, ніж звичайні штори. Вони також виглядають більш затишно, ніж жалюзі. Крім того, можна обрати такі ролети, які прекрасно гармоніюватимуть з портьєрами, вони не будуть одне одному заважати і лише доповнять інтер’єр і дозволять добре захищати кімнату від сонця. На всі вироби надається довгострокова гарантія.